INSTRUKTORZY POLSKIEJ FEDERACJI SZTUK WALKI I SPORTÓW OBRONNYCH

Uprawnieni do egzaminowania swoich studentów do stopnia 1 Kyu włącznie oraz do wnioskowania o dopuszczenie do egzaminów mistrzowskich w ramach egzaminu prowadzonego według regulaminu Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych

  •  
  • 1.  Paweł Handzlik – 10 Dan
  • 2.  Leszek Jankowiak – 7 Dan
  • 3.  Ryszard Bochm – 7 Dan
  • 4.  Wiesław Pikor – 7 Dan
  • 5.  Dariusz Winiarski – 6 Dan
  • 6.  Tadeusz, Hans Rybka – 6 Dan
  • 7.  Mateusz Handzlik – 5 Dan
  • 8.  Paweł Winczewski – 5 Dan
  • 9.  Sylwester Potoczny – 5 Dan
  • 10. Dariusz Moskwiak – 3 Dan
  • 11. Krzysztof Rębisz – 2 Dan
  •  
  • INSTRUKTORZY POLSKIEJ FEDERACJI

  • 1. Soke Paweł Handzlik – 10 Dan - Ju-Jitsu, Karate, Krav-Maga –  Prezes/Główny Instruktor
  • 2. Leszek Jankowiak – 7 Dan - Ju-Jitsu
  • 3. Ryszard Bochm – 7 Dan - Ju-Jitsu, Kung-Fu, Karate
  • 4. Wiesław Pikor – 7 Dan - Combat Aikido
  • 5. Dariusz Winiarski – 6 Dan - Karate, Ju-Jitsu
  • 6. Tadeusz Hans Rybka – 6 Dan - Ju-Jitsu
  • 7. Mateusz Handzlik – 5 Dan - Ju-Jitsu, Karate, Krav-Maga - Menager/Drugi Instruktor
  • 8. Janusz Harężlak – 5 Dan - Ju-Jitsu - V-ce Prezes
  • 9. Paweł Winczewski – 5 Dan - Ju-Jitsu, Krav-Maga - Lekarz PFSzWiSO
  • 10. Sylwester Potoczny – 5 Dan - Ju-Jitsu, Krav-Maga
  • 11. Marek Grabski – 4 Dan - Ju-Jitsu
  • 12. Zenon Kijas – 3 Dan - Ju-Jitsu
  • 13. Dariusz Moskwiak – 3 Dan - Ju-Jitsu
  • 14. Robert Duraj – 3 Dan - Ju-Jitsu
  • 15. Samanta Frydel – 2 Dan - Ju-Jitsu
  • 16. Krzysztof Rębisz – 2 Dan - Ju-Jitsu
  • 17. Łukasz Tendelski – 2 Dan - Ju-Jitsu
  • 18. Michał Zarzycki – 2 Dan - Ju-Jitsu
  • 19. Oskar Lewicki – 2 Dan - Ju-Jitsu
  • 20. Mariusz Kijas – 2 Dan - Ju-Jitsu
  • 21. Robert Nowak – 1 Dan - Ju-Jitsu
  • 22. Agnieszka Wiatr – 1 Dan - Ju-Jitsu
  • 23. Piotr Krukowski – 1 Dan - Ju-Jitsu
  • 24. Julia Sucholitka – 1 Dan - Ju-Jitsu
  • 25. Ryszard Król – 1 Dan - Ju-Jitsu
  • 26. Mariusz Lewicki – 1 Dan - Ju-Jitsu
  • 27. Marcin Kozak – 1 Dan - Ju-Jitsu
  • 28. Jarosław Jabłoński – 1 Dan - Ju-Jitsu
  • 29. Mirosław Augustyński  – 1 Kyu - Karate
  • 30. Tomasz David – 1 Kyu - Ju-Jitsu
  • 31. Dariusz Suchoński – 1 Kyu - Ju-Jitsu
  • 32. Zdzisław Szatanik – 3 Kyu - Ju-Jitsu